Karton P+P Školní set 8-dílný PREMIUM Unicorn iconic Školní batoh, penál, sáček Jednorožec Kůň > varianta 0-98421/sada 02

Karton P+P
Materiál: polyester
SKLADEM
CENA 2.695,00 Kč
SLEVA - 300,00 Kč
NOVÁ CENA 2.395,00 Kč
Cena bez DPH 1.979,34 Kč
Objednat kus
Karton P+P Školní set 8-dílný PREMIUM Unicorn iconic
Školní set pro prvňáčka s motivem Unicorn iconic. Velký set obsahuje školní batoh Premium Light, prázdný penál, sáček, zástěru, kufřík, láhev na pití a desky na sešity Jumbo A4, A5.

Batoh: Školní batoh řady Premium Light nabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení. Díky odlehčenému materiálu váží batoh pouhých 900 g. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Pro pohodlnější nošení je batoh dále vybaven přitažnými a hrudními popruhy. Batohy ocení především ti nejmladší školáci s výškou od 121 cm. Nechybí ani praktické reflexní prvky, vnitřní rozřaďovač i velké množství kapes. Batoh Premium Light bude tak perfektním parťákem nejen do školy.
Rozměry: 330 x 310 x 180 mm Objem: 27 l Nosnost: 8 kg Nízká hmotnost: ˂ 900 g

Karton P+P Penál 1patrový s chlopní prázdný Unicorn Jednorožec Kůň
Rozměry: 13,5 x 20,5 x 4 cm
Jednopatrový školní penál se 2 chlopněmi, prázdný obsahuje 25 gumových poutek pro uchycení psacích potřeb. Na vnitřních chlopních jsou průhledné fólie pro rozvrh hodin.

Karton P+P Sáček na cvičky Unicorn iconic Jednorožec Kůň
Rozměry: 370 x 300 mm Váha: 50 g
Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu s motivem jednorožce. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.
Sáček na přezůvky s motivem jednorožce. Uzavírání stažením šňůrek, možnost nosit i na zádech nebo připevnit ke školnímu batohu. Materiál 100% polyester.

Karton P+P Zástěra Unicorn iconic Jednorožec Kůň
Rozměry: 52 x 44 cm
Zástěra s motivem jednorožce do výtvarné výchovy či na jiné tvořící aktivity. Zapínání na sponku kolem krku (délka max. 50 cm), v pase šňůrky na zavázání (max. 80 cm). Vepředu dvě prostorné kapsy. Materiál 100% polyester.

Karton P+P Kufr kufřík lamino Unicorn iconic Jednorožec Kůň
na výtvarku, na školní potřeby, na hračky
Rozměr: 340 x 230 x 100 mm
Lamino kufřík na výtvarnou výchovu s motivem jednorožce. Do kufříku se vejde formát A4. Materiál: papír, lepenka, kovový zámeček, kovové nýty.

Karton P+P Láhev OXY CLiCK 500 ml Unicorn iconic
Rozměry: průměr 6,5 cm, výška 20 cm Objem: 500 ml
Plastová lahev na pití s motivem jednorožce. Lahev je vyrobena z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu - testovaná, neobsahuje BPA ani ftaláty. Vhodná do myčky na maximální teplotu 80° C.

Karton P+P Box na sešity A4 Jumbo Unicorn iconic Jednorožec Kůň
Rozměry: 32 x 24,5 x 4 cm
Oblíbený box na sešity ve formátu A4 Jumbo. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 4 cm.

Karton P+P Box na sešity A5 Jumbo Unicorn iconic Jednorožec Kůň
Rozměry: 23 x 16,5 x 3,5 cm
Oblíbený box na sešity ve formátu A5 Jumbo. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3,5 cm.
MOŽNÉ VARIANTY