Školní set 9dílný PREMIUM Spiderman s batohem - sada vhodná i pro prvňáčka > varianta S-2/01/sada 091

SPIDERMAN
Materiál: polyester
SKLADEM
CENA 2.995,00 Kč
SLEVA - 500,00 Kč
NOVÁ CENA 2.495,00 Kč
Cena bez DPH 2.061,98 Kč
kus
Školní set 9dílný PREMIUM Spiderman s batohem - sada vhodná i pro prvňáčka
Školní set 9dílný PREMIUM Spiderman 9ks batoh, penál, sáček, pouzdro, láhev, svačinový box, desky na sešity, psaníčko, bloček

Aktovka:
Rozměry: 35 x 31 x 18 cm Objem: 28 l Nosnost: 8 kg Nízká hmotnost: ˂ 1 100 g
Školní aktovka z řady Premium s motivem Spidermana je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě. Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku. Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější. Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu.

Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

EUROSWAN Box na svačinu Spiderman blue
Materiál: Plast
Rozměr: 16x11x6 cm
Plastová krabička na svačinu

EUROSWAN ALU láhev Spiderman modrá 500 ml
Materiál: Hliník, Plast
Rozměr: 500 ml
ALU láhev se sportovním pítkem s plastovým víčkem, obsah láhve 500 ml

Pouzdro etue Spiderman
Školní pouzdro - etue na volmě ložené psací potřeby v designu Spiderman, rozměry: cca 22 x 11 x 5 cm, materiál: 100% polyester - pevná látka, barva černá s barevným potiskem .

BLOČEK A6
Bloček A6 s motivem Avengers, nelinkovaný, 30 listů, každý list je s barevným potiskem, rozměry bločku: 10,3 x 15 x 0,4 cm.

SPISOVÁ SLOŽKA - PSANÍČKO A4 SPIDERMAN
Spisová složka - psaníčko formátu A4 v designu Spiderman, materiál: plast, zapínání na druk, rozměry: 33 x 23,5 cm, vhodné pro děti od 3 let.

MALÝ SÁČEK NA PŘEZŮVKY, SVAČINU AVENGERS
Sáček - taška na obuv či svačinu s motivem Avengers, kvalitní nepromokavý materiál, utahování na šňůrku, rozměry: cca 27 x 22 cm, vhodný pro děti od 3 let.
MOŽNÉ VARIANTY