ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET S AKTOVKOU CLEO A FRANK KOČKYŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA CLEO A FRANK KOČKA KOČKY > varianta 01/066/sada 04

Materiál: polyester
SKLADEM
CENA 2.289,00 Kč
SLEVA - 390,00 Kč
NOVÁ CENA 1.899,00 Kč
Cena bez DPH 1.569,42 Kč
Objednat kus
ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET S AKTOVKOU CLEO A FRANK KOČKY KOČKA 7 KS - sada vhodná i pro prvňáčky
Zvýhodněná školní sada s motivem kočky obsahuje 7 kusů - školní ergonomický batoh - aktovku, sáček na přezůvky, dvoupatrový penál plněný, spisovou složku A4, láhev na pití, box na svačinu a jmenovky na sešity.
Zvýhodněná školní sada s motivem kočky z kolekce Cleo a Frank obsahuje 7 kusů - školní egronomický batoh - aktovku, sáček na přezůvky, dvoupatrový plněný penál s výbavou, láhev na pití, box na svačinu, spisovou složku A4 a jmenovky na sešity.
ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA CLEO A FRANK KOČKY TEMBCF31
- Školní aktovka kočky z nové kolekce Cleo a Frank se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, lehký, velmi odolný batoh se zipem, komora s přihrádkami pro snadné uspořádání interiéru + jedna vnitřní kapsa na zip, dvě prostorné boční kapsy - jedna na zip a jedna se síťkou na láhev s pitím, velká přední kapsa na zip, zesílené, nepromokavé dno, ergonomický, polstrovaný prodyšným materiálem, nastavitelné ramenní popruhy, hmotnost učebnic a sešitů rozložena rovnoměrně, pogumované držadlo, voděodolný, extrémně odolný materiál. Pod klopou je místo pro osobní údaje majitele. Aktovka je vybavena systémem Ergonomic bag, je vodotěsná.
Aktovka má anatomické tvarování, celkovou tuhost a odolnost. Rozměry: cca 38 x 29 x 17 cmHmotnost: cca 950 g Počet hlavních kapes - 1 Počet doplňkových kapes - 2 vnější + 3 vnitřní Vhodná pro I.stupeň ZŠ
SÁČEK NA PŘEZŮVKY, TĚLOCVIK CLEO A FRANK KOČKY WOCF31
- Sáček na přezůvky, cvičky či tělocvik s motivem kočky z nové kolekce Cleo a Frank, materiál: 100% polyester, možnost nošení i na zádech či přes rameno, rozměry: 42 x 33 cm, potisk z obou stran, z každé jíný, vhodný pro děti od 3 let.
ŠKOLNÍ DVOUPATROVÝ PLNĚ VYBAVENÝ PENÁL MY LITTLE FRIEND KOČKA
Dvoupatrové pouzdro s motivem kočky z nové kolekce My Little Friend obsahuje kompletní vybavení: 10 ks pastelky, 10 ks fixy, 2 HB tužky s gumou, ořezávátko, pravítko, gumu, notes 6,5 x 10 cm. Rozměry: cca 20.5 x 12 x 4,5 cm, nevhodné pro děti do 3 let.
BOX NA SVAČINU MY LITTLE FRIEND KOČKA
Svačinový box s motivem kočičky, barva zelená v kombinaci s růžovou
- Papírová složka na dokumenty - desky na sešity formátu A4, s gumičkou, s potiskem pejsků a kočky, obrázky z obou stran i uvnitř složky, materiál: pevný, lesklý karton, rozměry: 24 x 31,5 cm, vhodná pro děti od 3 let.
SPORTOVNÍ LÁHEV MY LITTLE FRIEND KOČKA 450ml
Sportovní láhev na pití růžové barvy s motivem kočky z kolekce My Little Friend.
SAMOLEPKY - JMENOVKY NA SEŠITY CLEO A FRANK KOČKY NNZCFK
- Samolepky - jmenovky na sešit s motivem kočky z nové kolekce Cleo a Frank, rozměr archu: 16 x 16 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
Sada je vhodná pro dívky pro I. stupeň ZŠ, pro prvňáčky.
Příbuzné položky
MOŽNÉ VARIANTY