ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET S AKTOVKOU CLEO A FRANK KOČKYŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA CLEO A FRANK KOČKA KOČKY > varianta 01/066/sada 05

Materiál: polyester
SKLADEM
CENA 2.289,00 Kč
SLEVA - 890,00 Kč
NOVÁ CENA 1.399,00 Kč
Cena bez DPH 1.156,20 Kč
Objednat kus
ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET S AKTOVKOU CLEO A FRANK KOČKY KOČKA 7 KS - sada vhodná i pro prvňáčky
Zvýhodněná školní sada s motivem kočky obsahuje 7 kusů - školní ergonomický batoh - aktovku, sáček na přezůvky, jednopatrový penál plněný, spisovou složku A4, láhev na pití, box na svačinu a jmenovky na sešity.
Zvýhodněná školní sada s motivem kočky z kolekce Cleo a Frank obsahuje 7 kusů - školní egronomický batoh - aktovku, sáček na přezůvky, jednopatrový penál, láhev na pití, box na svačinu, spisovou složku A4 a jmenovky na sešity.
ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH CLEO A FRANK KOČKY
Kvalitní, školní batoh s motivem kočky z nové kolekce Cleo a Frank s polstrovanými, nastavitelnými ramenními popruhy a velkou přední kapsou.

Kvalitní, školní ergonomický batoh s motivem kočky z nové kolekce Cleo a Frank, silná nepromokavá látka splňuje standardy bezpečnosti a kvality. Dvě prostorné přihrádky na zip, velká přední kapsa na zip, zpevněné dno batohu, nastavitelné ramenní popruhy, které jsou polstrované pro větší komfort nošení. Batoh využívá zadní podpůrný systém - nejvíce bodů na zadní straně - jsou speciálně tvarované a naplněné pěnou pro větší pohodlí. Batoh je přizpůsoben na formáty A4, má madlo pro nošení batohu, posltrovaná záda prodyšným materiálem, boční kapsy na pití a reflexní prvky. Rozměry: cca 38 x 27 x 16 cm, nízká hmotnost cca 680 g, vhodný pro I. i II. stupeň ZŠ.

SÁČEK NA PŘEZŮVKY, TĚLOCVIK CLEO A FRANK KOČKY WOCF31
- Sáček na přezůvky, cvičky či tělocvik s motivem kočky z nové kolekce Cleo a Frank, materiál: 100% polyester, možnost nošení i na zádech či přes rameno, rozměry: 42 x 33 cm, potisk z obou stran, z každé jíný, vhodný pro děti od 3 let.
ŠKOLNÍ JEDNOPATROVÝ PENÁL PLNĚ VYBAVENÝ CLEO A FRANK KOČKY PWJCF31
- Vybavený penál s motivem kočky z kolekce Cleo a Frank rozkládací obsahuje 3 chlopně, ve kterých jsou umístěny pastelky, fixy, 15 cm pravítko, 10 cm trojúhelník a ořezávátko. rozměry složeného penálu: cca 20,5 x 13,5 x 4,4 cm, rozložený : cca 54 x 20,5 cm. Penál je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - 100% polyester, pevná látka, vhodný pro děti od 3 let.
BOX NA SVAČINU MY LITTLE FRIEND KOČKA
Svačinový box s motivem kočičky, barva zelená v kombinaci s růžovou
- Papírová složka na dokumenty - desky na sešity formátu A4, s gumičkou, s potiskem pejsků a kočky, obrázky z obou stran i uvnitř složky, materiál: pevný, lesklý karton, rozměry: 24 x 31,5 cm, vhodná pro děti od 3 let.
SPORTOVNÍ LÁHEV MY LITTLE FRIEND KOČKA 450ml
Sportovní láhev na pití růžové barvy s motivem kočky z kolekce My Little Friend.
SAMOLEPKY - JMENOVKY NA SEŠITY CLEO A FRANK KOČKY NNZCFK
- Samolepky - jmenovky na sešit s motivem kočky z nové kolekce Cleo a Frank, rozměr archu: 16 x 16 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
Sada je vhodná pro dívky pro I. stupeň ZŠ, pro prvňáčky.
Příbuzné položky
MOŽNÉ VARIANTY