ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET S AKTOVKOU DINOSAURUS 6 KS ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA > varianta D-032/01/set 01

DINOSAURUS
SKLADEM
CENA 2.995,00 Kč
SLEVA - 1.000,00 Kč
NOVÁ CENA 1.995,00 Kč
Cena bez DPH 1.648,76 Kč
Objednat kus
ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET S AKTOVKOU DINOSAURUS 6 KS ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA - vhodný i pro prvňáčka
Zvýhodněná školní sada s motivem dinosaurus obsahuje 6 kusů - školní aktovka, školní penál, sportovní láhev, svačinový box, zástěrka, sáček

ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA DINOSAURUS
Školní aktovka Dinosaurus se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, lehký, velmi odolný batoh se zipem, komora s přihrádkami pro snadné uspořádání interiéru + jedna vnitřní kapsa na zip, dvě prostorné boční kapsy - jedna na zip a jedna se síťkou na láhev s pitím, velká přední kapsa na zip, zesílené, nepromokavé dno, ergonomický, polstrovaný prodyšným materiálem, nastavitelné ramenní popruhy, hmotnost učebnic a sešitů rozložena rovnoměrně, pogumované držadlo, extrémně odolný materiál. Pod klopou je místo pro osobní údaje majitele. Aktovka je vybavena systémem Ergonomic bag, má anatomické tvarování, celkovou tuhost a odolnost. Spodní část je vyrobena z voděodolného materiálu, který chrání před nečistotami a mokrem. Reflexní pásky na všech 4 stranách školní tašky.
Rozměry: cca 37 x 27 x 16 cm
Hmotnost: 940 g
Počet hlavních kapes - 1
Počet doplňkových kapes - 2 vnější + 3 vnitřní
Vhodná pro chlapce pro I.stupeň ZŠ

ŠKOLNÍ JEDNOPATROVÝ PENÁL S dvěma klopami prázdný DINOSAURUS
penál s jedním zipem a dvěma klopami prázdný s motivem DINOSAURUS
13 x 20 x 4 cm

ZÁSTĚRKA NA MALOVÁNÍ DINOSAUŘI
Dětská zástěra v designu dinosauři, nastavitelné šňůrky na krk, popruhy na kravatu v pase, chrání oblečení před znečištěním při malování a jiných uměleckých aktivitách. Ruční praní v teplotě. 30 ° C. Rozměry: cca 41,5 x 49 cm. Vhodná pro děti od 3 let.

SPORTOVNÍ LÁHEV NA PITÍ DINOSAURUS 330ml
Sportovní láhev na pití s pítkem v designu Dinosaurus, materiál: pevný plast, objem 330 ml, rozměry: výška 18cm, průměr láhve 6 cm. Vhodná k dodržování pitného režimu u dětí na cestu do školky, školy, na výlety, pikniky apod., pro děti od 3 let.

Box na svačinu DINOSAURUS Rex
Box na svačinu v designu dinosaurus, materiál: pevný plast,
Rozměry: 17 x 13,5 x 6 cm
Hmotnost: 80 g

Sáček na přezůvky DINOSAURUS DINO
Sáček na přezůvky, tělocvik či volnočasové aktivity s motivem Dinosaurus, materiál: 100% polyester, možnost nošení i na zádech či přes rameno, rozměry: 42 x 33 cm, potisk z obou stran, z každé jíný, vhodný pro děti od 3 let.

Sada je vhodná pro I. stupeň ZŠ.
MOŽNÉ VARIANTY