Karton P+P Set 3dílný PREMIUM Unicorn iconic Školní batoh, penál, sáček Jednorožec Kůň > varianta UI-64622/sada 01

Karton P+P
Materiál: polyester
SKLADEM
CENA 2.395,00 Kč
SLEVA - 700,00 Kč
NOVÁ CENA 1.695,00 Kč
Cena bez DPH 1.400,83 Kč
Objednat kus
Karton P+P Set 3dílný PREMIUM Unicorn iconic Školní batoh, penál, sáček Jednorožec Kůň
Školní set pro prvňáčka s motivem jednorožce. Set obsahuje školní batoh Premium Light, sáček na cvičky a nenaplněný jednopatrový penál.

Batoh:
Rozměry: 31 x 33 x 18 cm Objem: 27 l Nosnost: 8 kg Nízká hmotnost: ˂ 900 g
Školní batoh řady Premium Light s motivem jednorožce nabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení. Díky odlehčenému materiálu váží batoh pouhých 900 g. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Pro pohodlnější nošení je batoh dále vybaven přitažnými a hrudními popruhy. Batohy ocení především ti nejmladší školáci s výškou od 121 cm. Nechybí ani praktické reflexní prvky, vnitřní rozřaďovač i velké množství kapes. Batoh Premium Light bude tak perfektním parťákem nejen do školy.

Sáček:
Rozměry: 30 x 37 cm Váha: 50 g
Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál:
Rozměry: 14 x 21 x 4,5 cm
Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.
MOŽNÉ VARIANTY