Karton P+P Set 8dílný PREMIUM Panter vhodný i pro prvňáčka batoh, penál, sáček > varianta 0-88722/sada 8

Karton P+P
Materiál: polyester
SKLADEM
CENA 3.495,00 Kč
SLEVA - 1.000,00 Kč
NOVÁ CENA 2.495,00 Kč
Cena bez DPH 2.061,98 Kč
Objednat kus
Karton P+P Set 8dílný PREMIUM Panter vhodný i pro prvňáčka batoh, sáček na cvičky, nenaplněný jednopatrový penál, kufr, zástěrku, peněženku a boxy na sešity.

Školní set pro prvňáčka s motivem pantera. Set obsahuje školní batoh Premium Light, sáček na cvičky, nenaplněný jednopatrový penál, kufr, zástěrku, peněženku a boxy na sešity.

Batoh:
Rozměry: 31 x 33 x 18 cm Objem: 27 l Nosnost: 8 kg Nízká hmotnost: ˂ 900 g
Školní batoh řady Premium Light s motivem pantera nabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení. Díky odlehčenému materiálu váží batoh pouhých 900 g. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Pro pohodlnější nošení je batoh dále vybaven přítažnými a hrudními popruhy. Batohy ocení především ti nejmladší školáci s výškou od 121 cm. Nechybí ani praktické reflexní prvky, vnitřní rozřaďovač i velké množství kapes. Batoh Premium Light bude tak perfektním parťákem nejen do školy.

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

Karton P+P Zástěra
Rozměry: 43 x 52,5 cm
Zástěra s motivem Playworld do výtvarné výchovy či na jiné tvořící aktivity. Zapínání na sponku kolem krku (délka max. 50 cm), v pase šňůrky na zavázání (max. 80 cm). Vpředu dvě prostorné kapsy. Materiál 100% polyester.

Karton P+P Dětská textilní peněženka
Rozměry: 12,5 x 9,5 x 1,5 cm
Praktická textilní peněženka na suchý zip. Vzadu je uzavíratelná kapsička na drobné, uvnitř jedna přihrádka na bankovky, šest kapsiček na karty a jedna průhledná kapsa.

Karton P+P Kufřík lamino 34 cm
Rozměry: 34 x 23 x 10 cm Hmotnost: cca 450 g Nosnost: max. 2 kg
Lamino kufřík na výtvarnou výchovu s motivem Playworld. Do kufříku se vejde formát A4. Materiál: papír, lepenka, kovový zámeček, kovové nýty.

Oblíbený box na sešity ve formátu A4.
Rozměry: 22,5 x 32 x 3 cm
Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 4 cm.

Oblíbený box na sešity ve formátu A5.
Rozměry: 16,5 x 23 x 3 cm
Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3 cm.