ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET CLEO A FRANK KOČKA 8 KS ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA CLEO - vhodný pro prvňáčky > varianta 01/069/sada 071

CENA 1.995,00 Kč
SLEVA - 400,00 Kč
NOVÁ CENA 1.595,00 Kč
Cena bez DPH 1.318,18 Kč
VYPRODÁNO
ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET CLEO A FRANK KOČKA 8 KS ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA CLEO A FRANK KOČKY - - vhodný pro prvňáčky

Zvýhodněná školní sada s motivem kočky obsahuje 8 kusů - školní ergonomický batoh - aktovku, sáček na přezůvky, jednopatrový penál,desky na sešity, blok na kreslení, sešit A5, bloček A6 a jmenovky na sešity.

ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA CLEO A FRANK KOČKY TEMBCF22
- Školní aktovka kočky z nové kolekce Cleo a Frank se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, lehký, velmi odolný batoh se zipem, komora s přihrádkami pro snadné uspořádání interiéru + jedna vnitřní kapsa na zip, dvě prostorné boční kapsy - jedna na zip a jedna se síťkou na láhev s pitím, velká přední kapsa na zip, zesílené, nepromokavé dno, ergonomický, polstrovaný prodyšným materiálem, nastavitelné ramenní popruhy, hmotnost učebnic a sešitů rozložena rovnoměrně, pogumované držadlo, voděodolný, extrémně odolný materiál. Pod klopou je místo pro osobní údaje majitele. Aktovka je vybavena systémem Ergonomic bag, je vodotěsná.
Aktovka má anatomické tvarování, celkovou tuhost a odolnost. Rozměry: cca 38 x 29 x 17 cmHmotnost: cca 950 g Počet hlavních kapes - 1
Počet doplňkových kapes - 2 vnější + 3 vnitřní Vhodná pro I.stupeň ZŠ

SÁČEK NA PŘEZŮVKY, TĚLOCVIK CLEO A FRANK KOČKY WOCF22
- Sáček na přezůvky, cvičky či tělocvik s motivem kočky z nové kolekce Cleo a Frank, materiál: 100% polyester, možnost nošení i na zádech či přes rameno, rozměry: 42 x 33 cm, potisk z obou stran, z každé jíný, vhodný pro děti od 3 let.

ŠKOLNÍ JEDNOPATROVÝ PENÁL PLNĚ VYBAVENÝ CLEO A FRANK KOČKY PWJCF22
- Vybavený penál s motivem kočky z kolekce Cleo a Frank rozkládací obsahuje 3 chlopně, ve kterých jsou umístěny pastelky, fixy, 15 cm pravítko, 10 cm trojúhelník a ořezávátko. rozměry složeného penálu: cca 20,5 x 13,5 x 4,4 cm, rozložený : cca 54 x 20,5 cm. Penál je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - 100% polyester, pevná látka, vhodný pro děti od 3 let.

SPISOVÁ SLOŽKA - DESKY NA SEŠITY A4 SWEET PETS KOČKA
Papírová složka na dokumenty - desky na sešity formátu A4, s gumičkou, s potiskem kočky, obrázky z obou stran i uvnitř složky, materiál: pevný, lesklý karton, rozměry: 24 x 31,5 cm, vhodná pro děti od 3 let.

KRESLÍCÍ BLOK A4 SWEET PETS KOČKA
Kreslící trhací blok s motivem kočky z kolekce Sweet Pets formátu A4 obahuje 10 bílých tvrdých papírů ke kreslení, vyztužený lepenkovou podložkou, lesklý obal, vhodný pro děti od 3 let.

BLOČEK A6 SWEET PETS KOČKA A PEJSEK
Bloček A6 s motivem zvířátek - pejsků a koček, nelinkovaný, 30 listů, každý list je s barevným potiskem, rozměry bločku: 10,3 x 15 x 0,4 cm.

SEŠIT A5 SWEET PETS KOČKA linkovaný

SAMOLEPKY - JMENOVKY NA SEŠITY CLEO A FRANK KOČKY NNZCFK
- Samolepky - jmenovky na sešit s motivem kočky z nové kolekce Cleo a Frank, rozměr archu: 16 x 16 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
Sada je vhodná pro dívky pro I. stupeň ZŠ, pro prvňáčky.
MOŽNÉ VARIANTY