ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET CLEO A FRANK KOČKA 9 KS ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA - vhodný pro prvňáčky > varianta 01/067/012

Materiál: polyester
CENA 2.495,00 Kč
SLEVA - 600,00 Kč
NOVÁ CENA 1.895,00 Kč
Cena bez DPH 1.566,12 Kč
VYPRODÁNO
ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET CLEO A FRANK KOČKA 9 KS ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA - vhodný pro prvňáčky

Zvýhodněný školní set s motivem kočky obsahuje 9 kusů - školní ergonomický batoh, sáček na přezůvky, zástěrku, jednopatrový penál s výbavou, stojánek, spisovou složku A4, peněženku, sešit, samolepky na sešity

ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA CLEO A FRANK KOČKA - vhodný pro prvňáčky
Školní aktovka kočky z nové kolekce Cleo a Frank se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, lehký, velmi odolný batoh se zipem, komora s přihrádkami pro snadné uspořádání interiéru + jedna vnitřní kapsa na zip, dvě prostorné boční kapsy - jedna na zip a jedna se síťkou na láhev s pitím, velká přední kapsa na zip, zesílené, nepromokavé dno, ergonomický, polstrovaný prodyšným materiálem, nastavitelné ramenní popruhy, hmotnost učebnic a sešitů rozložena rovnoměrně, pogumované držadlo, voděodolný, extrémně odolný materiál. Pod klopou je místo pro osobní údaje majitele. Aktovka je vybavena systémem Ergonomic bag, je vodotěsná.
Aktovka má anatomické tvarování, celkovou tuhost a odolnost.
Rozměry: cca 38 x 29 x 17 cm
Hmotnost: cca 950 g
Počet hlavních kapes - 1
Počet doplňkových kapes - 2 vnější + 3 vnitřní
Vhodná pro I.stupeň ZŠ


SÁČEK NA PŘEZŮVKY, TĚLOCVIK CLEO A FRANK KOČKA WOCF30
- Sáček na přezůvky, tělocvik s motivem kočka z kolekce Cleo a Frank, materiál: 100% polyester, možnost nošení i na zádech či přes rameno, rozměry: 42 x 33 cm, potisk z obou stran, z každé jíný, vhodný pro děti od 3 let.

ZÁSTĚRKA NA MALOVÁNÍ CLEO A FRANK KOČKA
Dětská zástěra v designu kočky z kolekce Cleo a Frank, nastavitelné šňůrky na krk, popruhy na kravatu v pase, chrání oblečení před znečištěním při malování a jiných uměleckých aktivitách. Ruční praní v teplotě. 30 ° C. Rozměry: cca 41,5 x 49 cm. Vhodná pro děti od 3 let.

ŠKOLNÍ JEDNOPATROVÝ PENÁL S VÝBAVOU CLEO A FRANK KOČKA PWJCF31
- Vybavený penál s motivem kočky z kolekce Cleo a Frank rozkládací obsahuje 3 chlopně, ve kterých jsou umístěny pastelky, fixy, 15 cm pravítko, 10 cm trojúhelník a ořezávátko. rozměry složeného penálu: cca 20,5 x 13,5 x 4,4 cm, rozložený : cca 54 x 20,5 cm. Penál je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - 100% polyester, pevná látka, vhodný pro děti od 3 let.

STOJÁNEK NA TUŽKY CLEO A FRANK KOČKA PPSCF30
- Stojánek na tužky a jiné školní potřeby v designu kočka z kolekce Cleo a Frank, materiál: pevný karton, rozměry: 15 x 25 x 7 cm. Vhodný pro děti od 3 let.

PENĚŽENKA CLEO A FRANK KOČKA
Textilní peněženka s motivem kočky z kolekce Cleo a Frank, zapínání na suchý zip, jedna velká přihrádka na bankovky, tři přihrádky na karty či průkazku a jedna přihrádka na zip na mince, rozměry: 12 x 8 x 1,5 cm, rozložené cca 24 x 11,5 cm, vhodná pro děti od 3 let.

SPISOVÁ SLOŽKA - DESKY NA SEŠITY A4 CLEO A FRANK KOČKA TGA4CF30
- Papírová složka na dokumenty - desky na sešity formátu A4, s gumičkou, s potiskem kočky, obrázky z obou stran i uvnitř složky, materiál: pevný, lesklý karton, rozměry: 24 x 31,5 cm, vhodná pro děti od 3 let.

SAMOLEPKY - JMENOVKY NA SEŠITY CLEO A FRANK KOČKY

SEŠIT A5 SWEET PETS KOČKA linkovaný

Sada je vhodná pro dívky pro I. i II. stupeň ZŠ.
MOŽNÉ VARIANTY