Karton P+P Set 3dílný PREMIUM T-rex Dinosaurus batoh, penál, sáček > varianta D-89422

Karton P+P
Materiál: polyester
SKLADEM
CENA 2.195,00 Kč
SLEVA - 500,00 Kč
NOVÁ CENA 1.695,00 Kč
Cena bez DPH 1.400,83 Kč
kus
Karton P+P Set 3dílný PREMIUM T-rex Dinosaurus batoh, penál, sáček
Školní set pro prvňáčka s motivem dinosaura. Set obsahuje školní batoh Premium, sáček na cvičky a nenaplněný jednopatrový penál.

Batoh: Školní aktovka z řady Premium s motivem dinosaura T-rexe je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte.
Aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě. Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku. Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější.

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.
MOŽNÉ VARIANTY