ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET S AKTOVKOU DISNEY FROZEN II. 8 KS AKTOVKA FROZEN LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ > varianta 5/113/071

FROZEN
Materiál: polyester
CENA 2.259,00 Kč
SLEVA - 300,00 Kč
NOVÁ CENA 1.959,00 Kč
Cena bez DPH 1.619,01 Kč
VYPRODÁNO
ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET S AKTOVKOU DISNEY FROZEN II. 8 KS AKTOVKA FROZEN LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ
Zvýhodněný školní set obsahuje 8 ks - školní batoh - aktovku, 1-patrový penál s výbavou, sáček, vodové barvy, dvoukomorové pouzdro - etui, podložku na stůl, kartáč s přívěskem na klíče a jmenovky.
Zvýhodněná školní sada s motivem Disney Frozen 2 obsahuje 8 kusů - školní batoh - aktovku, školní 1-patrový penál s výbavou, sáček na přezůvky, vodové barvy, dvoukomorové pouzdro - etui, kartáč s přívěskem pompom, podložku na stůl a jmenovky.
ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA DISNEY FROZEN 2 TEMBKL29
- Frozen 2 školní aktovka, Disney licence, aktovka se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, lehký, velmi odolný batoh se zipem, komora s přihrádkami pro snadné uspořádání interiéru + jedna vnitřní kapsa na zip, dvě prostorné boční kapsy - jedna na zip a jedna se síťkou na láhev s pitím, velká přední kapsa na zip, zesílené, nepromokavé dno, ergonomický, polstrovaný prodyšným materiálem, nastavitelné ramenní popruhy, hmotnost učebnic a sešitů rozložena rovnoměrně, pogumované držadlo, voděodolný, extrémně odolný materiál. Pod klopou je místo pro osobní údaje majitele. Aktovka je vybavena systémem Ergonomic bag, je vodotěsná. Aktovka má anatomické tvarování, celkovou tuhost a odolnost. Rozměry: cca 38 x 29 x 17 cm Hmotnost: cca 950 g
Počet hlavních kapes - 1 Počet doplňkových kapes - 2 vnější + 3 vnitřní Licence Disney Frozen 2 Vhodná pro I.stupeň ZŠ
ŠKOLNÍ 1-PATROVÝ PENÁL PLNĚ VYBAVENÝ DISNEY FROZEN 2 PWJKL29
- Vybavený penál s motivem Disney Frozen 2 rozkládací obsahuje 3 chlopně, ve kterých jsou umístěny pastelky, fixy, 15 cm pravítko, 10 cm trojúhelník a ořezávátko. rozměry složeného penálu: 20,5 x 13,5 x 4,4 cm, rozložený : cca 54 x 20,5 cm. Penál je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - 100% polyester, pevná látka.
SÁČEK NA PŘEZŮVKY, TĚLOCVIK DISNEY FROZEN 2 WOKL29
- Sáček na přezůvky s motivem Disney Frozen 2 s barevným potiskem, pevný materiál, šňůrky na utahování a na nošení na rameni, rozměry: 41 x 35 cm. Materiál: 100% polyester, oboustranný potisk. Vhodný na papuče či tělocvik do školy, pro děti od 3 let.
VODOVÉ BARVY DISNEY FROZEN 2 00010
- Vodové akvarelové barvy v plastové krabičce, 12 barev, se štětcem, barvy ve formě knoflíků o průměru 2,8 cm, snadno uzavíratelná plastová krabička kazetového typu, průhledné víčko, baleno v plastovém sáčku, vhodné do školy i pro domácí malování, pro děti od 3 let.
PODLOŽKA NA STŮL DISNEY FROZEN 2 POKL27
- Podložka na stůl s motivem Disney Frozen 2 z pevného, lesklého kartonu, rozměry: cca 50 x 34,5 cm, potisk z obou stran, z každé strany jiný. Vhodná pro děti od 3 let.
DVOUKOMOROVÉ POUZDRO - ETUE DISNEY FROZEN 2 16215
- Školní dvoukomorové pouzdro - etue na volmě ložené psací potřeby v design Disney Frozen, dvě samostatné přihrádky na zip pro snadnější organizaci, rozměry: cca 22,5 x 10 x 7 cm, materiál: 100% polyester, barva modrá s barevným potiskem, dovoz Španělsko, vhodné pro děti od 3 let.
KARTÁČ NA VLASY S PŘÍVĚSKEM NA KLÍČE POMPOM DISNEY FROZEN 2 23012
- Malý kartáč na vlasy s přívěskem na klíče v designu Disney Frozen 2, délka kartáče cca 13 cm, délka přívěsku cca 11,5 cm, vhodný pro děti od 3 let.
SAMOLEPKY - JMENOVKY NA SEŠIT DISNEY FROZEN 2 NNZKL
- Samolepky- štítky na sešity s motivem Disney Ledové království 2, rozměr archu: 16 x 16 cm, skladem různé druhy, zasíláme dle aktuálních skladových zásob.
Sada je vhodná pro dívky pro I. stupeň ZŠ, pro prvňáčky.
MOŽNÉ VARIANTY