ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET KONĚ INDIAN HORSE 6 KS ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA KONĚ INDIAN HORSE > varianta K-050/192/sada 02

SKLADEM
CENA 1.759,00 Kč
SLEVA - 400,00 Kč
NOVÁ CENA 1.359,00 Kč
Cena bez DPH 1.123,14 Kč
Objednat kus
ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET KONĚ INDIAN HORSE 6 KS ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA KONĚ INDIAN HORSE
Zvýhodněný školní set obsahuje 6 ks - školní batoh, 1-patrový penál s výbavou, sáček, spisovou složku A4, jmenovky a plyšové pouzdro - etui.
Zvýhodněný školní set obsahuje 6 ks - školní batoh, 1-patrový penál s výbavou, sáček, spisovou složku A4, jmenovky a plyšové pouzdro - etui.
ŠKOLNÍ BATOH KONĚ INDIAN HORSE PL15BKO16
- Kvalitní, školní ergonomický batoh s motivem koně, silná nepromokavá látka splňuje standardy bezpečnosti a kvality. Dvě prostorné přihrádky na zip, velká přední kapsa na zip, zpevněné dno batohu, nastavitelné ramenní popruhy, které jsou polstrované pro větší komfort nošení. Batoh využívá zadní podpůrný systém - nejvíce bodů na zadní straně - jsou speciálně tvarované a naplněné pěnou pro větší pohodlí. Batoh je přizpůsoben na formáty A4, má madlo pro nošení batohu, posltrovaná záda prodyšným materiálem, dekorativní stahováky, boční kapsy na pití a reflexní pásku na přední části a po stranách batohu. Barevné provedení - tmavě hnědá s barevným potiskem. Rozměry: 38 x 27 x 16 cm, nízká hmotnost cca 650 g, vhodný pro dívky pro I. i II. stupeň ZŠ
ŠKOLNÍ 1-PATROVÝ PENÁL S KLOPOU PLNĚNÝ KONĚ INDIAN HORSE PWJKO16
- vybavený penál s motivem koně rozkládací obsahuje 3 chlopně, ve kterých jsou umístěny pastelky, fixy, 15 cm pravítko, 10 cm trojúhelník a ořezávátko. rozměry složeného penálu: 20,5 x 13,5 x 4,4 cm, rozložený : cca 54 x 20,5 cm. Penál je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - 100% polyester, pevná látka.
SÁČEK NA PŘEZŮVKY, TĚLOCVIK KONĚ INDIAN HORSE WOKO16
- sáček na přezůvky s motivem koně s barevným potiskem, pevný materiál, šňůrky na utahování a na nošení na rameni, rozměry: 41 x 35 cm. Materiál: 100% polyester. Na přední straně obrázek koně + dole jmenovka, zadní strana barevný potisk a obrázek koně. Vhodný na papuče, cvičky či tělocvik do školy, pro děti od 3 let.
PLYŠOVÉ POUZDRO - ETUE KONĚ I LOVE HORSES PPAKKO19
- Školní plyšové pouzdro - etue na volmě ložené psací potřeby v designu koně z kolekce I Love Horses, jedna přihrádka na zip pro snadnější organizaci, zip zakončen jezdcem - kytičkou, rozměry: cca 23 x 9 x 5 cm, materiál: 100% polyester, barva růžová s barevným potiskem, vhodné pro děti od 3 let.
SAMOLEPKY - JMENOVKY NA SEŠITY HORSE KONĚ NNZKO
- Samolepky - štítky na sešity s motivem Koně, rozměr archu: 16 x 16 cm, zasíláme dle aktuálních skladových zásob, vhodné pro děti od 3 let.
SPISOVÁ SLOŽKA - DESKY NA SEŠITY A4 INDIAN HORSE TGA4KO
- Papírová složka na dokumenty - desky na sešity formátu A4, s gumičkou, s potiskem koně, obrázky z obou stran i uvnitř složky, materiál: pevný, lesklý karton, rozměry: 24 x 31,5 cm, nevhodná pro děti do 3 let.
Sada je vhodná pro dívky pro I.i II.stupeň ZŠ.
MOŽNÉ VARIANTY