Školní set 5-dílný Unicorn-pegas > varianta U-12421/sada 02

Karton P+P
Materiál: polyester
SKLADEM
CENA 2.195,00 Kč
SLEVA - 300,00 Kč
NOVÁ CENA 1.895,00 Kč
Cena bez DPH 1.566,12 Kč
Objednat kus
Školní set 5-dílný Unicorn-pegas
Školní set pro prvňáčka s motivem Pegase. Set obsahuje školní batoh Premium, sáček na cvičky, prázdný jednopatrový penál, kufřík a box na sešity A4 Jumbo.

Batoh: Školní batoh z řady Premium vaše dítě spolehlivě doprovodí do 1. i 2. třídy. Dokonale barevně sladěný design, stabilní pevné dno a pohodlné nošení proměňují tuto aktovku v bezva kamaráda, díky kterému bude život ve škole příjemnější.
Přátelskou školní aktovku si zamilujete na první pohled: má anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, nastavitelné popruhy (ramenní a hrudní) a díky vnitřní výztuze perfektně drží tvar. Pevné dno s nožkami zabraňuje jak ušpinění zvenku, tak protečení čehokoliv, co se vylije uvnitř. Na předním díle najdete praktickou kapsu na svačinu a po stranách dvě větší kapsy na zip. Jistě oceníte také přezku pro bezpečné zavírání a reflexní prvky.
Vnitřní uspořádání batohu odpovídá přesně potřebám prvňáků a druháků: do prostorné hlavní komory snadno naskládáte všechny potřebné školní pomůcky, vejde se jich sem až 8 kg. Oddělená přihrádka pomáhá udržovat pořádek a na spodní straně víka si váš malý školák může vypsat jmenovku nebo rozvrh hodin.
Rozměry: 350 x 310 x 180 mm Objem: 28 l Nosnost: 8 kg Nízká hmotnost: ˂ 1 100 g
MOŽNÉ VARIANTY