Karton P+P Škoní set 8-dílný Playworld > varianta sada 03

Karton P+P
SKLADEM
CENA 2.795,00 Kč
SLEVA - 400,00 Kč
NOVÁ CENA 2.395,00 Kč
Cena bez DPH 1.979,34 Kč
Objednat kus
Škoní set 8-dílný Playworld
Školní set pro prvňáčka s motivem Playworld. Velký set obsahuje školní batoh Premium Light, prázdný penál, sáček, kufřík, láhev na pití, box na svačinu a desky na sešity A4, A5.

Batoh: Školní batoh řady Premium Light nabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení. Díky odlehčenému materiálu váží batoh pouhých 900 g. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Pro pohodlnější nošení je batoh dále vybaven přitažnými a hrudními popruhy. Batohy ocení především ti nejmladší školáci s výškou od 121 cm. Nechybí ani praktické reflexní prvky, vnitřní rozřaďovač i velké množství kapes. Batoh Premium Light bude tak perfektním parťákem nejen do školy.
Rozměry: 330 x 310 x 180 mm Objem: 27 l Nosnost: 8 kg Nízká hmotnost: ˂ 900 g

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi, bez náplně.

Kufřík: Lamino kufřík na výtvarnou výchovu. Do kufříku se vejde formát A4.

Box na sešity: Oblíbený box na sešity ve formátu A4. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3 cm.

Box na sešity A5 Playworld
Rozměry: 16,5 x 23 x 3 cm

Karton P+P Zástěra
Rozměry: 43 x 52,5 cm
Zástěra s motivem Playworld do výtvarné výchovy či na jiné tvořící aktivity. Zapínání na sponku kolem krku (délka max. 50 cm), v pase šňůrky na zavázání (max. 80 cm). Vpředu dvě prostorné kapsy. Materiál 100% polyester.

Láhev OXY CLiCK 500 ml Playworld
Rozměry: průměr 6,5 cm, výška 20 cm Objem: 500 ml
Plastová lahev na pití s motivem Playworld. Láhev je vyrobena z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu - testovaná, neobsahuje BPA ani ftaláty. Vhodná do myčky na maximální teplotu 80°C.

Box na svačinu Playworld
Rozměry: 18 x 12,5 x 7 cm