Karton P+P Set 5dílný PREMIUM Jurassic World 2 batoh PREMIUM, penál, sáček, kufr, box Jurský svět > varianta J-90521/sada02/2021

Karton P+P
CENA 2.745,00 Kč
SLEVA - 500,00 Kč
NOVÁ CENA 2.245,00 Kč
Cena bez DPH 1.855,37 Kč
VYPRODÁNO
Karton P+P Set 5dílný PREMIUM Jurassic World 2 batoh PREMIUM, penál, sáček, kufr, box Jurský svět
Školní set pro prvňáčka s motivem Jurského světa. Set obsahuje školní batoh Premium, sáček na cvičky a nenaplněný jednopatrový penál.
Aktovka: Školní aktovka z řady Premium s motivem Jurského světa je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě. Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku. Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější. Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi, prázdný. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Kufřík: Lamino kufřík na výtvarnou výchovu. Do kufříku se vejde formát A4.

Box na sešity: Oblíbený box na sešity ve formátu A4. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 3 cm.
MOŽNÉ VARIANTY