ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET 7ks ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH AKTOVKA CLEO A FRANK KOČKY > varianta 01/071/sada 01

CENA 2.279,00 Kč
SLEVA - 600,00 Kč
NOVÁ CENA 1.679,00 Kč
Cena bez DPH 1.387,60 Kč
VYPRODÁNO
ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET 7ks ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH AKTOVKA CLEO A FRANK KOČKY
Zvýhodněná školní sada s motivem kočky obsahuje 7 kusů - školní ergonomický batoh - aktovku, sáček na přezůvky, jednopatrový penál, lunch sadu - svačinový box a láhev na pití, peněženku na mince a jmenovky na sešity.Zvýhodněná školní sada s motivem kočky obsahuje 7 kusů - školní ergonomický batoh - aktovku, sáček na přezůvky, jednopatrový penál, lunch sadu - svačinový box a láhev na pití, peněženku na mince a jmenovky na sešity.

Zvýhodněná školní sada s motivem kočky z kolekce Cleo a Frank obsahuje 7 kusů - školní egronomický batoh - aktovku, sáček na přezůvky, jednopatrový penál, lunch sadu - svačinový box a láhev na pití, peněženku a jmenovky na sešity.
ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA CLEO A FRANK KOČKY TEMBCF25
- Školní aktovka kočky z nové kolekce Cleo a Frank se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, lehký, velmi odolný batoh se zipem, komora s přihrádkami pro snadné uspořádání interiéru + jedna vnitřní kapsa na zip, dvě prostorné boční kapsy - jedna na zip a jedna se síťkou na láhev s pitím, velká přední kapsa na zip, zesílené, nepromokavé dno, ergonomický, polstrovaný prodyšným materiálem, nastavitelné ramenní popruhy, hmotnost učebnic a sešitů rozložena rovnoměrně, pogumované držadlo, voděodolný, extrémně odolný materiál. Pod klopou je místo pro osobní údaje majitele. Aktovka je vybavena systémem Ergonomic bag, je vodotěsná. Aktovka má anatomické tvarování, celkovou tuhost a odolnost.
Rozměry: cca 38 x 29 x 17 cm Hmotnost: cca 950 g Počet hlavních kapes - 1
Počet doplňkových kapes - 2 vnější + 3 vnitřní Vhodná pro I.stupeň ZŠ
SÁČEK NA PŘEZŮVKY, TĚLOCVIK CLEO A FRANK KOČKY WOCF25
- Sáček na přezůvky, cvičky či tělocvik s motivem kočky z kolekce Cleo a Frank, materiál: 100% polyester, možnost nošení i na zádech či přes rameno, rozměry: 42 x 33 cm, potisk z obou stran, z každé jíný, vhodný pro děti od 3 let.
ŠKOLNÍ JEDNOPATROVÝ PENÁL PLYŠOVÝ PLNĚ VYBAVENÝ CLEO A FRANK KOČKY PPJWCF25
- Vybavený plyšový penál s motivem kočky z kolekce Cleo a Frank rozkládací obsahuje 3 chlopně, ve kterých jsou umístěny pastelky, fixy, 15 cm pravítko, 10 cm trojúhelník a ořezávátko. rozměry složeného penálu: cca 20,5 x 13,5 x 4,4 cm, rozložený : cca 54 x 20,5 cm. Penál je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - 100% polyester, pevná látka.
LUNCH SADA CLEO A FRANK KOČKY ZSBCF22
- Lunch sada - svačinový box a láhev na pití v dárkovém balení s motivem kočky z nové kolekce Cleo a Frank, materiál: plast, rozměry boxu: 16 x 11 x 6 cm, zavírání na jedné straně, láhev se zátkou má objem 330 ml, výška cca 19 cm, baleno v papírové krabičce /viz.foto/. Rozměry balení: 20 x 19 x 7,5 cm, vhodná pro děti od 3 let.
PENĚŽENKA NA MINCE S KLÍČENKOU CLEO A FRANK KOČKY PORCF25
-Malá peněženka na mince s motivem kočky, kovové zapínání, jedna hlavní kapsa, kovový řetízek s kroužkem, barevný potisk z obou stran, z každé strany jiný, materiál: 100% polyester, rozměry: cca 9 x 12 x 3 cm vč. zapínání, vhodná pro děti od 3 let.
SAMOLEPKY - JMENOVKY NA SEŠITY CLEO A FRANK KOČKY NNZCFK
- Samolepky - jmenovky na sešit s motivem kočky z nové kolekce Cleo a Frank, rozměr archu: 16 x 16 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
Sada je vhodná pro dívky pro I. stupeň ZŠ, pro prvňáčky.
MOŽNÉ VARIANTY