ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET PEJSCI THE DOG 6 KS ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA PEJSCI THE DOG > varianta 01/074/set 06

SKLADEM
CENA 1.999,00 Kč
SLEVA - 310,00 Kč
NOVÁ CENA 1.689,00 Kč
Cena bez DPH 1.395,87 Kč
Objednat kus
ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET PEJSCI THE DOG 6 KS ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA PEJSCI THE DOG
Zvýhodněná školní sada s motivem pejsci z kolekce The Dog obsahuje 6 kusů - školní egronomický batoh - aktovku, sáček na přezůvky, dvoupatrový penál plně vybavený, spisovou složku A4, peněženku a jmenovky na sešity.
ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA PEJSCI THE DOG TEMBTD34
- Školní aktovka pejsci z nové kolekce The Dog se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, lehký, velmi odolný batoh se zipem, komora s přihrádkami pro snadné uspořádání interiéru + jedna vnitřní kapsa na zip, dvě prostorné boční kapsy - jedna na zip a jedna se síťkou na láhev s pitím, velká přední kapsa na zip, zesílené, nepromokavé dno, ergonomický, polstrovaný prodyšným materiálem, nastavitelné ramenní popruhy, hmotnost učebnic a sešitů rozložena rovnoměrně, pogumované držadlo, voděodolný, extrémně odolný materiál. Pod klopou je místo pro osobní údaje majitele. Aktovka je vybavena systémem Ergonomic bag, je vodotěsná.
Aktovka má anatomické tvarování, celkovou tuhost a odolnost. Rozměry: cca 38 x 29 x 17 cmHmotnost: cca 980 g Počet hlavních kapes - 1 Počet doplňkových kapes - 2 vnější + 3 vnitřní Vhodná pro I.stupeň ZŠ
SÁČEK NA PŘEZŮVKY, TĚLOCVIK PEJSCI THE DOG WOTD34
- Sáček na přezůvky, cvičky či tělocvik s motivem pejsci z kolekce The Dog, materiál: 100% polyester, možnost nošení i na zádech či přes rameno, rozměry: 42 x 33 cm, potisk z obou stran, z každé jíný, vhodný pro děti od 3 let.
ŠKOLNÍ DVOUPATROVÝ PENÁL PLNĚ VYBAVENÝ PENÁL PEJSCI THE DOG PWDTD34
- Dvoupatrové pouzdro pejsci z kolekce The Dog se zapínáním na zip obsahuje kompletní vybavení: 10 ks pastelky, 10 ks fixy, 2 HB tužky s gumou, ořezávátko, pravítko 15 cm, gumu, notes 7,5 x 10,5 cm a rozvrh hodin. Rozměry penálu: cca 20 x 13 x 4 cm, nevhodný pro děti do 3 let.
SPISOVÁ SLOŽKA - DESKY NA SEŠITY A4 PEJSCI THE DOG TGA4TD15
- Papírová složka na dokumenty - desky na sešity formátu A4, s gumičkou, s potiskem pejsků The Dog, obrázky z obou stran i uvnitř složky, materiál: pevný, lesklý karton, rozměry: 24 x 31,5 cm, vhodná pro děti od 3 let.
PENĚŽENKA CLEO A FRANK PEJSCI PFCF17
-Textilní peněženka s motivem pejsci z kolekce Cleo a Frank, zapínání na suchý zip, jedna velká přihrádka na bankovky, tři přihrádky na karty či průkazku a jedna přihrádka na zip na mince, rozměry: 12 x 8 x 1,5 cm, rozložené cca 24 x 11,5 cm, vhodná pro děti od 3 let.
SAMOLEPKY - JMENOVKY NA SEŠITY CLEO A FRANK PEJSCI NNZCFP
- Samolepky - jmenovky na sešit s motivem pejsci z nové kolekce Cleo a Frank, rozměr archu: 16 x 16 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
Sada je vhodná pro dívky pro I. stupeň ZŠ, pro prvňáčky
Příbuzné položky
MOŽNÉ VARIANTY