Karton P+P Školní set 5-dílný Bee-loved Školní batoh aktovka PREMIUM Bee-loved Santoro Gorjuss > varianta 3-19620/set 01

Karton P+P
Materiál: polyester, plast, papír
CENA 2.795,00 Kč
SLEVA - 500,00 Kč
NOVÁ CENA 2.295,00 Kč
Cena bez DPH 1.896,69 Kč
VYPRODÁNO
Karton P+P Školní set 5-dílný Bee-loved Školní batoh aktovka PREMIUM Bee-loved Santoro Gorjuss
Školní set pro prvňáčka s motivem Santoro Bee-loved. Set obsahuje školní batoh Premium, sáček na cvičky, prázdný jednopatrový penál, kufřík a box na sešity A4.
Karton P+P Školní batoh PREMIUM Bee-loved Santoro Gorjuss
Rozměry: 350 x 310 x 180 mm Objem: 20 l Nosnost: 8 kg Nízká hmotnost: ˂ 1 100 g
Školní aktovka z řady Premium s motivem Santoro Bee-loved je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě. Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku. Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější.
Aktovka: Školní aktovka z řady Premium je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě. Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku. Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější.