ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH AKTOVKA MY LITTLE FRIEND PEJSEK A KOČKA > varianta 01/072/set

SKLADEM
CENA 1.799,00 Kč
SLEVA - 300,00 Kč
NOVÁ CENA 1.499,00 Kč
Cena bez DPH 1.238,84 Kč
Objednat kus
ZVÝHODNĚNÝ ŠKOLNÍ SET ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH AKTOVKA MY LITTLE FRIEND PEJSEK A KOČKA
Zvýhodněná školní sada s motivem pejska a kočky obsahuje 6 kusů - školní egronomický batoh - aktovku, sáček na přezůvky, jednopatrový penál, zástěrku na malování, peněženku - kapsičku na krk a jmenovky na sešity.
ŠKOLNÍ ERGONOMICKÝ BATOH - AKTOVKA MY LITTLE FRIEND PEJSEK A KOČKA 28481
- Školní aktovka pejsek a kočka z nové kolekce My Little Friend se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, lehký, velmi odolný batoh se zipem, komora s přihrádkami pro snadné uspořádání interiéru, dvě prostorné boční kapsy - jedna na zip a jedna se síťkou na láhev s pitím, velká přední kapsa na zip, zesílené, nepromokavé dno, ergonomický, polstrovaný prodyšným materiálem, nastavitelné ramenní popruhy, hmotnost učebnic a sešitů rozložena rovnoměrně, pogumované držadlo, voděodolný, extrémně odolný materiál. Pod klopou je místo pro rozvrh hodin nebo osobní údaje majitele. Snadná údržba. Aktovka je vybavena systémem Venti Stream, je vodotěsná. Bezpečnost v silničním provozu - aktovka má řadu reflexních prvků, které jsou také dekorace batohu.
Aktovka je ergonomická, má anatomické tvarování, celkovou tuhost a odolnost. Rozměry: 35,5 x 27,5 x 16 cm Hmotnost: 1010 g
Počet hlavních kapes - 1 Počet doplňkových kapes - 3 + 2 vnitřní příčky Vhodná pro I.stupeň ZŠ
SÁČEK NA PŘEZŮVKY, TĚLOCVIK MY LITTLE FRIEND PEJSEK A KOČKA 28474
- Sáček na přezůvky, tělocvik s motivem pejska a kočky, kolekce My Little Friend 2020/21, lze nosit na ramenou či zádech, rozměry: 43 x 32 cm, materiál: 100% polyester, utahování na šňůrku, na zadní straně jmenovka, vhodný pro děti od 3 let.
ŠKOLNÍ JEDNOPATROVÝ PENÁL BEZ VÝBAVY MY LITTLE FRIEND PEJSEK A KOČKA 28443
- Jednopatrový penál neplněný - bez výbavy- s motivem pejska a kočky z nové kolekce My Little Friend, dvě klapky uzavřené zipem, přehledný, s rozvrhem hodin a násobilkou, rozměry složeného penálu: cca 21 x 14 x 4 cm, rozložený : 53 x 21 cm. Penál je vyroben z vysoce kvalitních materiálů.
ZÁSTĚRKA NA MALOVÁNÍ MY LITTLE FRIEND PEJSEK A KOČKA 28405
- Dětská zástěrka na malování v designu pejska a kočky z kolekce My Little Friend, nastavitelné šňůrky na krk, popruhy na kravatu v pase, chrání oblečení před znečištěním při malování a jiných uměleckých aktivitách. Ruční praní v teplotě 30 ° C. Rozměry: 41,5 x 49 cm, vhodná pro děti od 3 let.
PENĚŽENKA - KAPSIČKA NA KRK PEJSEK A KOČKA SSCF
- Peněženka - kapsička na zavěšení na krk s motivem Cleo a Frank, rozměry: cca 12 x 14 cm, hloubka 2 cm, má jednu hlavní kapsu na zip, délka šňůrky cca 106 cm. Materiál: 100% polyester, pevná látka, lehlá údržba. Vhodná pro děti od 3 let.
SAMOLEPKY - JMENOVKY NA SEŠITY PEJSCI NNZCFP
- Samolepky- štítky na sešity s motivem pejsci, rozměr archu: 16 x 16 cm, vhodné pro děti od 3 let.
Sada je vhodná pro dívky pro I. stupeň ZŠ, pro prvňáčky.
MOŽNÉ VARIANTY