PATIO Studentský batoh CoolPack 2v1 042 > varianta 042

Dostupnost zboží: 7 dní
CENA 1.295,00 Kč
SLEVA - 300,00 Kč
NOVÁ CENA 995,00 Kč
Cena bez DPH 822,31 Kč
kus
PATIO Studentský batoh CoolPack 2v1 042
Batoh Patio CoolPack 042 2v1 se skládá ze dvou samostatných batohů, které jsou dohromady včleněny do jednoho velkého batohu. V závislosti na vašich potřebách, můžete použít kterýkoliv z nich pro různé příležitosti. Coolpack 2v1 batoh je ergonomicky navržen, vyroben z nepromokavé a prodyšné polyesterové tkaniny, odolný proti skvrnám a snadno se čistí. Dvě prostorná hlavní oddělení - vejde se hodně položek, jako jsou knihy, učebnice nebo notebook. Uživatelé jistě ocení také organizační kapsu, kde můžete bezpečně ukládat klíče, tužky, peněženku nebo jiné drobné předměty. Kromě toho, ve spodní části batoh má zesílené, polstrované opěradlo a široké, nastavitelné měkké popruhy s reflexními prvky.

Specifikace:

Velký batoh: Prostorná hlavní přihrádka. Přední kapsa. Zapínání na zip. Dvě postranní kapsy na nápoje. Ergonomicky tvarovaná zadní část. Široké, měkké, nastavitelné ramenní popruhy. Zesílená základna. Polstrovaná rukojeť.


Malý batoh: Prostorná hlavní přihrádka. Kapsa s organizérem. Přední kapsa. Zapínání na zip. Nastavitelné měkké ramenní popruhy. Zesílená základna.


Společné rysy (po spojení): Dvě velké hlavní přihrádky. Kapsa s organizérem. Přední kapsa. Zapínání na zip. Dvě postranní kapsy na nápoje. Ergonomicky tvarovaná zadní část. Široké, měkké, nastavitelné ramenní popruhy. Zesílená základna. Polstrovaná rukojeť.

Hmotnost: 1 100g

Rozměry: 46 x 30 x 20 cm
masa