KARTON P + P Anatomický batoh Kočky Kočka, box na sešity, penál, sáček, zástěrka, láhev,box - výhodná sada !!! > varianta sada 03/2017

Karton P+P
Dostupnost zboží: 7 dní
CENA 2.495,00 Kč
SLEVA - 620,00 Kč
NOVÁ CENA 1.875,00 Kč
Cena bez DPH 1.549,59 Kč
PRODÁNO
KARTON P + P Anatomický batoh Kočky Kočka, box na sešity, penál, sáček, zástěrka, láhev,box - výhodná sada !!!

KARTON P+P Anatomický batoh Plus Junior Kočka
Rozměry: (V x Š x H) 430 x 350 x 150 mm
Váha: ‹ 1200g

Školní batoh má anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře Vašeho dítěte. Skládá se ze 2 prostorných komor, kam se pohodlně vejdou všechny školní potřeby pro děti z I. stupně ZŠ. Záda batohu jsou vyztužená hliníkovým rámem. Na přední straně batohu jsou další 2 menší kapsy vhodné na box na svačinu, penál a podobně. Na bocích batohu najdete 2 boční kapsy určené na láhve s pitím. Délku měkkčených postrovaných popruhů je možno regulovat pomocí posuvných pásů, které zajistí správnou pozici batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte.
Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu před převrhnutím a vysypáním. Na batohu jsou vhodně umístěny bezpečnostní a reflexní prvky, které zvyšují bezpečnost dítěte v silničním provozu. Velkou výhodou je nízká hmotnost batohu. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu.
vrchní materiál polyester,
vnitřní podšívka nylon.

box na sešity A4

Plně vybavený školní penál. Rozměr: 205 x 135 x 40 mm

sáček na civčky - Rozměr 40 x 27 cm na přezůvky, na tělocvik

zástěrka na keramiku nebo na výtvarnou výchovu
Rozměr: 440 x 510 mm

láhev a box na svačinu

masa