Karton P+P Školní set 3-dílný Playworld batoh, penál, sáček > varianta 01/2022

Karton P+P
Materiál: polyester
SKLADEM
CENA 2.995,00 Kč
SLEVA - 1.000,00 Kč
NOVÁ CENA 1.995,00 Kč
Cena bez DPH 1.648,76 Kč
Objednat 1 kus
Karton P+P Set 3dílný Premium Playworld
Školní set pro prvňáčka s motivem Playworld. Set obsahuje školní batoh Premium, sáček na cvičky a nenaplněný jednopatrový penál.

Batoh:
Rozměry: 35 x 31 x 18 cm Objem: 28 l Nosnost: 8 kg Nízká hmotnost: ˂ 1 100 g
Školní aktovka z řady Premium s motivem Playworld je anatomicky tvarovaná a zajišťuje tak správné usazení na zádech. Vyztužená záda a vnitřní výztuha udržují stálý tvar batohu. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte.
Aktovka se skládá z jedné prostorné komory, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky pro děti v 1. a ve 2. třídě. Dno batohu je z pevného materiálu, chrání tím obsah před převržením a vysypáním. Zapínání je na bezpečnostní přezku. Přední kapsička je určena na svačinu, nechybí řada reflexních prvků, díky kterým je aktovka viditelnější.

Sáček: Školní sáček na cvičky vyrobený z kvalitního materiálu. Sáček se uzavírá stažením šňůrek. Vhodný jak do školy, tak na sport a další volnočasové aktivity dětí.

Penál: Jednopatrový školní penál se dvěma chlopněmi bez náplně. Gumová poutka k uchycení psacích potřeb. Na vnitřní chlopni je průhledná fólie pro rozvrh hodin.
MOŽNÉ VARIANTY