Svítící povlečení FC Barcelona > varianta 01 - Barcelona svítící

BARCELONA
Dostupnost zboží: 7 dní
CENA 695,00 Kč
SLEVA - 120,00 Kč
NOVÁ CENA 575,00 Kč
Cena bez DPH 475,21 Kč
kus
Svítící povlečení FC Barcelona
Svítící povlečení FC Barcelona má část klubového znaku na lícní straně přikrývky opatřen fosforeskující barvou, takže tato v noci jemně svítí.
Oboustranné povlečení FC Barcelona je na části klubového erbu, který je na přední straně přikrývky, opatřena speciální svítivou vrstvou, která v noci jemně fosforeskuje. Části které svítí, jsou znázorněny na obrázku.
Svítítí povlečení FC Barcelona je vyrobeno ze 100% bavlny a má zipový uzávěr.
Rozměr povlečení je140x200/ 70x80
Povlečení má zapínání na zip
Vhodná barva prostěradla je modrá, červená nebo žlutá sytá

Povlak na přikrývku je u svítícího dětského povlečení opatřen fosforeskující barvou, a to vždy pouze z jedné strany povlečení, která funguje obdobně jako fotovoltaické články. Takto upravenou část povlečení lze rozlišit dle jemné linky, jenž vypadá jako přetisk.
Ideální světlo k jeho "nasvícení" je přímé sluneční světlo, které má nejlepší vlnovou délku. V letních měsících, kdy je sluneční záření na maximu, lze produkovat elektrickou energii na 100%, v zimních měsících pak jejich účinnost klesá, právě v závislosti na intenzitě slunečního záření. K nasvícení lze použít i lampu, ovšem to by se musel každý kousek nasvěcovat napřímo, protože nestačí jen "aby bylo světlo".

MOŽNÉ VARIANTY
masa