KARTON P + P Anatomický batoh Frozen Ledové království, penál, box A4, zástěrka, sáček - výhodná sada - AKCE! > varianta F-sada 02/2016

FROZEN
CENA 2.695,00 Kč
SLEVA - 600,00 Kč
NOVÁ CENA 2.095,00 Kč
Cena bez DPH 1.731,40 Kč
PRODÁNO
KARTON P + P Anatomický batoh Frozen Ledové království, penál, box A4, zástěrka, sáček - výhodná sada - AKCE!

Školní batoh má anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, která se dokonale přizpůsobí tvaru páteře Vašeho dítěte. Skládá se ze 2 prostorných komor, kam se pohodlně vejdou všechny školní potřeby pro děti z I. stupně ZŠ. Záda batohu jsou vyztužená hliníkovým rámem. Na přední straně batohu jsou další 2 menší kapsy vhodné na box na svačinu, penál a podobně. Na bocích batohu najdete 2 boční kapsy určené na láhve s pitím. Délku měkkčených postrovaných popruhů je možno regulovat pomocí posuvných pásů, které zajistí správnou pozici batohu. Dokonale přilnou a zatíží ramena dítěte.
Stabilita batohu je zabezpečena kvalitní konstrukcí a dnem batohu, které zároveň ochrání obsah batohu před převrhnutím a vysypáním. Na batohu jsou vhodně umístěny bezpečnostní a reflexní prvky, které zvyšují bezpečnost dítěte v silničním provozu. Velkou výhodou je nízká hmotnost batohu. Použité materiály a kvalitní zpracování umožní zdravé, dlouhodobé a bezpečné užívání batohu.
Rozměr výrobku: 330 x 210 x 420 mm, hmotnost: 1,1 kg, vrchní materiál polyester,
vnitřní podšívka nylon.

Jednopatrový penál- rozměr výrobku: 135x205x40 mm, plněný


Heftbox na sešity A4

zástěrka na výtvarnou výchovu

sáček na přezůvky

MOŽNÉ VARIANTY
masa